gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
Salony

NASZE SALONY STACJONARNE

Nasz salon stacjonarny w Krakowie znajduje się samym centrum miasta. Łatwo do niego dotrzeć. Co więcej w okolicy znajdziecie wielu usługodawców ślubnych, dzięki czemu załatwicie kilka spraw w jednym miejscu. Szukajcie nas pod adresem: ul. Długa 27, 31-147 Kraków.

Salon Jubilerski w Krakowie

Nasz salon stacjonarny w Katowicach łatwo odnaleźć na mapie. Dodatkowo dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską jest niezwykle łatwy. Szukajcie nas przy Placu Miarki, ul. Mikołaja Kopernika 4, 40-064 Katowice

Salon Jubilerski w Katowicach

Do Krakowa i Katowic pod koniec 2022 roku dołączył trzeci salon stacjonarny. Mieści się w Warszawie przy ulicy Koszykowej 54. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy oraz województwa mazowieckiego!

Salon Jubilerski w Warszawie 

INTERNETOWY SALON JUBILERSKI

Dla Waszego komfortu możemy dostarczyć każdy produkt wprost do Waszych drzwi. W salonie online możecie przeglądać pełną gamę biżuterii i po odpowiednim namyśle zdecydować się na idealne obrączki bądź pierścionek.

W razie wątpliwości możecie skonsultować się z jednym ze specjalistów Luvy w dowolnej formie: przez telefon, e-mail bądź messenger. Pomożemy wybrać model, dobrać odpowiedni rozmiar i odpowiemy na wszelkie pytanie związanie z biżuterią.

Nie znacie rozmiaru palca? Przy wyborze biżuterii zyskujecie możliwość zamówienia bezpłatnej miarki jubilerskiej, dzięki której idealnie dobierzecie obrączki lub pierścionek.

W salonie online zapłacicie w dogodny dla siebie sposób: przelewem, kartą czy poprzez aplikację blik — z dowolnego miejsca na świecie.

Wykonanie obrączek od projektu aż po dostarczenie ich do Waszych rąk trwa około 4 tygodni. To czas pozwalający na najstaranniejsze wykonanie, a jednocześnie nie zbyt długi dla par szykujących się do ślubu w krótkim terminie. Dzięki nowoczesnym technologiom wysyłka pierścionka jest możliwa już 48 godzin po złożeniu zamówienia.

Po zamówieniu w salonie internetowym gotową biżuterię możecie odebrać w Krakowie lub oczekiwać na swoją bezpłatną, ubezpieczoną przesyłkę pod wskazanym przez siebie adresem. Informujemy Was na bieżąco o każdym etapie procesu przygotowania zamówienia oraz jego wysyłki.

Po odebraniu biżuterii możecie cieszyć się nią przez lata. W ciągu 36 miesięcy macie możliwość bezpłatnego odświeżenia swoich obrączek, by zachować ich blask na dłużej. Biżuteria Luva objęta jest dożywotnią gwarancją, a w każdej chwili po zakupie możecie zasięgnąć porady naszego specjalisty na temat właściwego jej przechowywania i użytkowania.

Szukasz jubilera w swoim mieście? Jesteśmy w całej Polsce!

Jubiler w Warszawie

Jubiler w Gdańsku

Jubiler w Szczecinie

Jubiler w Bydgoszczy

Jubiler w Poznaniu

Jubiler w Białymstoku

Jubiler w Kielcach

Jubiler w Lublinie

Jubiler w Rzeszowie

Jubiler w Olsztynie

Jubiler w Opolu

Jubiler w Łodzi

Jubiler we Wrocławiu

Jubiler w Zielonej Górze

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium