gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
O nas

O nas

Historia

Jak powstała marka Luva? Początek tej historii leży w miłości. Do piękna, do szczęścia i do życia. Tworzymy młody, pozytywny zespół. Mamy różne pasje i zainteresowania. Ale od zawsze chcieliśmy dzielić się czymś wyjątkowym, co wyraża prawdziwe emocje. Czymś takim od samego początku jest Luva.

Luva w języku starosaksońskim oznaczała miłość. Niewiele mamy wspólnego z tym językiem, ale to jedno przypadkowo zasłyszane słowo wystarczyło, by zainspirować nas do działania.

Z pewną nieśmiałością przygotowywaliśmy dla Was pierwszą parę obrączek. Z biegiem czasu mogliśmy obserwować, jak kolejni zakochani dokonują ważnych wyborów i decydują się na wymarzoną biżuterię ślubną. Pełni energii chętnie doradzamy, wspólnie z narzeczonymi projektujemy zupełnie wyjątkowe obrączki ślubne, często tworzymy je razem od samego początku. 

Naturalnie zmotywowani tym, że dzielimy się z zakochanymi pięknem biżuterii, która służy im latami, postanowiliśmy zrobić coś więcej. W efekcie towarzyszymy teraz także panom w niepewnym poszukiwaniu tego jedynego pierścionka, po którym padnie pierwsze wzruszające „tak!”. Obserwujemy niezwykłe i prawdziwe emocje, które temu towarzyszą. Dzielimy się radą i cieszymy się tym!

W związku z tym, że emocje nie kończą się z dniem ślubu, kiedy para wymienia się obrączkami — tworzymy również inne rodzaje biżuterii. Z myślą o kolejnych etapach Waszej podróży projektujemy różnorodne dodatki. By dzielić się pięknem i miłością w każdym momencie życia.

 

Kim jesteśmy?

Luva to mieszanka tradycji i nowoczesności. Wyruszyliśmy tą drogą w 2017 roku, chcąc podzielić się swoim świeżym spojrzeniem na branżę jubilerską. Nie jest to jednak rewolucja, lecz ewolucja. Ta druga czerpie z tego, co w tradycji najlepsze. Nie zaprzecza jej i nie obala. Korzysta z pracy, która została już wykonana, rozwija to, co najlepsze w historii. Słuchamy, obserwujemy Wasze potrzeby z bliska i odkrywamy, jacy jesteśmy podobni. Przychodzimy z nową perspektywą, by korzystać z wiedzy najbardziej doświadczonych. To połączenie pozwala tworzyć niesamowite rzeczy, które cieszą Was pięknem, stylem i jakością.

Nasi wybrani specjaliści zajmują się jubilerstwem od lat. Dlatego możemy tworzyć unikatową biżuterię. Ponad 40 lat doświadczenia naszych jubilerów pozwala wyrabiać produkty długowieczne, trwałe i ponadczasowo piękne. Tajniki pracy pozostawiają w swojej pracowni, a efektami możemy cieszyć się z Wami na co dzień.

 

Krakowskie korzenie

Jesteśmy bardzo związani z Krakowem. Tak klimatyczne miasto samo inspiruje do tworzenia. Tu też powstał nasz pierwszy salon stacjonarny. Jesteśmy tu dla Was. W Krakowie, ale i w każdym zakątku Polski oraz wszędzie, gdzie chcecie wyrażać prawdziwe uczucia.

 

To nasza historia. Rozpocznijcie swoją z biżuterią Luva.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium