gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
Grawer na obrączkach - jaki tekst wybrać?
Grawer na obrączkach - jaki tekst wybrać?

Grawer na obrączkach - jaki tekst wybrać?

Grawer na obrączkach nierzadko sprawia przyszłym małżonkom równie wiele kłopotu, co wybór modelu obrączek. Narzeczeni często sporo czasu poświęcają na dobranie treści graweru tak, by był romantyczną pamiątką na wiele lat. 

Grawer na obrączkach ślubnych - pomysły

Treść graweru ograniczona jest przez niewielką powierzchnię, zatem warto solidnie się zastanowić, by wybrać słowa, które będą dla nas ważne. 

W Luvie macie możliwość wygrawerowania 30 znaków, co pozwala na umieszczenie na obrączce wersu będącego cytatem z waszej ulubionej piosenki lub książki. Może to być także data ślubu poprzedzona Waszymi imionami. Grawer na obrączkach ślubnych Luva jest bezpłatny - wykonujemy go dla Was w techniką laserową. Chcemy, by zostały uwiecznione tam ważne dla Was słowa i towarzyszące im emocje. Dodatkowo możecie wybrać spośród trzech różnych czcionek, tę, która najlepiej wyrazi wasz miłosny, sekretny napis.

Każda młoda para pragnie, aby ukryty pod ich obrączkami napis był szczególny i przywoływał z pamięci najpiękniejsze ślubne wspomnienia jeszcze przez wiele lat. Warto zatem zapisać tam coś, co wywoła uśmiech w pochmurne dni i przypomni o najbliższej osobie, na którą zawsze można liczyć.

Jaki grawer wybierają klienci Luva?

Jaki pomysł na grawer wybrać? Dla osób, które nie mają pomysłów, przedstawiamy inspiracje od naszych klientów. Bardzo często decydują się oni na tradycyjny grawerunek, na którym umieszczają swoje imiona i datę ślubu. Niektórzy z nich wybierają pełną wersję imion, inni decydują się na zdrobnienia lub formy, których najczęściej używają w stosunku do siebie. Czasem ograniczają treść do minimum - uwieczniają na obrączce tylko datę. Nasi klienci mają do dyspozycji cztery znaki specjalne: serduszko, połączone serca, znak nieskończoności oraz “&”, z których chętnie korzystają, by napis wyrażał emocje.

 

Anna i Tomasz ♡ 9.11.2019

Ania & Tomek 09.11.2019

Ania ∞ Tomek 09.11.2019

ANIA ♡ TOMEK 09.11.2019

Ania i Tomek ∞ 09.11.2019

 

Popularne wśród naszych klientów są także pomysły na grawer, które tworzą całość gdy znamy treść z obu obrączek. Jest to piękna metafora małżeństwa łączącego dwie osoby w jedność. Do tych propozycji narzeczeni dodają swoje imiona bądź znaki specjalne.

 

Co Bóg złączył....

..niech człowiek nie rozdziela

 

Ty jesteś wszystkim..

...wszystko jest Tobą.

 

Całym sercem…

 ...aż do końca świata

 

Do końca świata…

... i 1 dzień dłużej 

 

By miał kto wody.. 

.. na starość podać.

 

 Gdzie Ty...

...tam ja.

 

Odtąd jedno choć nadal dwoje ♡ 

Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno

 

Totus Tuus ♡ 

Tota tua ♡ 

 

Kocham Cię…

.. Ja Ciebie też  

 

Nic bez Ciebie..

...Wszystko z Tobą.

 

Na zawsze…

….dożywocie!

Równie pięknie prezentują się grawery, które są identyczne na obu obrączkach, a różni je czasem tylko dodane imię małżonka. Poniżej kilka przykładów sentencji na grawer, które nam podobały się najbardziej.

Sentencje na grawer romantyczne…

For eternity

Obiecuję. <imię>

Kocham się kochać w Tobie ♡ 

Ślubuję Ci miłość 

Na palcu od..(data)

Dreams come true

To the last breath

Zawsze razem 

Już zawsze przy Tobie

Semper in animo 

Jak piękna jest miłość twoja

Połóż mnie jak pieczęć na sercu

Bo jak nie Ty to kto?

Winter is coming

After all this time? Always. 

Gdy jedno serce drugie rozumie..

Tak zawsze na mnie patrz 

Musisz mnie lubić

Na zawsze Twój 

I że Cię nie opuszczę 

Najbardziej.

Dziś i na zawsze

Na zawsze razem

Twój na zawsze

Always and forever

Bóg z nami

Istnieje kto kocha

Od dziś na zawsze..

Razem najlepiej

Dwie połówki pomarańczy

Na dobre, na złe, na zawsze

Tylko mnie kochaj

 

… oraz sentencje na grawer z humorem:

 

 

Hakuna Matata

Miśka i misiak 

Nosić! Nie czytać..

Nie podlega reklamacji ♡ 

Twój wariat / Twoja przytulanka

Ze mną nie zginiesz! <imię>

Ziomuś.

No pain no gain

Pies / Kot

Skazana na niego

Dopóki się nie pozabijamy

Głaskaj / Drapkaj

I że Ci nie odpuszczę...

Krótki grawer na obrączki ślubne

Rozmyślając nad tym, jaki napis umieścić na złotym krążku, warto mieć z tyłu głowy, że jest to niewielka i mocno ograniczona powierzchnia. Oferujemy możliwość darmowego krótkiego graweru, który nie wpływa na cenę obrączki. Klientom proponujemy 3 rodzaje fontów. Limit? Maksymalnie 30 znaków, w co wliczane są także znaki specjalne, jak symbol infinity, czyli nieskończoności, pojedyncze lub splecione z drugim serce. 

Zanim wybierzecie Wasz tekst na grawer - zainspirujcie się

Wiele z grawerów które się tutaj nie znalazły mają szczególne znaczenie tylko dla dwojga narzeczonych. Czasem są to zdrobniałe imiona, pieszczotliwe określenia, innym razem miejsce pierwszej randki czy data oświadczyn. W wymyśleniu fajnego graweru na obrączki ogranicza nas tylko wyobraźnia (no i te wspomniane 30 znaków :D), zatem zachęcamy by na spokojnie zastanowić się nad tym, co będą kryły w sobie Wasze symbole miłości. Poniżej zamieszczamy kilka innych propozycji - być może któraś przypadnie Wam do gustu.

 

Umowa to umowa

Początek wieczności

Moje serce należy do Ciebie

Tylko w twoich dłoniach

Jest cudnie

Prócz ciebie nic

Jesteś częścią mnie…

Niech moc będzie z Nami

To jest właśnie odwaga

I choose you

Happily Ever After

Forever and ever

I will Stand By You

I Do

Udało się! <imiona>

Zawsze moja <imię>

 

M:Bądź grzeczny

D: Bądź grzeczna

 

M:Koniec z grami 

D: Koniec z dietami

 

M:Zmusiła mnie 

D: Zmusił mnie

 

D: Skradłeś me serce <imię>

M: Skradłaś me serce <imię>

 

Pamiętajcie, że przy wyborze grawerunku na obrączkach powinniście kierować się własnymi odczuciami. Niech zawiera on słowa, których znaczenie znacie tylko Wy lub które są dla Waszej relacji szczególnie ważne. Taki spersonalizowany, krótki przekaz na obrączkach, które są przecież symbolem Waszej miłości, będzie cieszył najbardziej przez długie lata.

Napisy na obrączkach i ich symbolika oraz znaczenie

Napisy na obrączkach mogą mieć różne znaczenia i symbolikę, a ich wybór zależy od preferencji pary. Oto kilka powszechnych napisów na obrączkach i ich potencjalne znaczenia:

  • Imiona i data - często para decyduje się na wygrawerowanie swoich imion i daty ślubu na obrączkach. Jest to klasyczne i popularne rozwiązanie, które pozwala uwiecznić te ważne informacje. Imiona symbolizują indywidualność każdego partnera, a data przypomina o dniu, w którym para zawarła małżeństwo.
  • Cytat lub sentencja - niektóre pary wybierają cytaty lub sentencje, które mają szczególne znaczenie dla nich jako napisy na obrączkach. Mogą to być inspirujące słowa, które reprezentują ich wartości, miłość, zaufanie czy wspólną przyszłość. Taki napis może służyć jako przypomnienie dla pary o ich więzi i celach.
  • Skróty lub symbolika - czasami para decyduje się na wygrawerowanie skrótów lub symboli, które mają specjalne znaczenie dla nich. Na przykład, skróty takie jak "LOVE" (miłość), "FOREVER" (na zawsze) lub "XOXO" (pocałunki i uściski) mogą symbolizować ich uczucia. Mogą również wybrać symbole, takie jak serca, infinity (nieskończoność) lub inne, które mają dla nich szczególne znaczenie.
  • Brak napisów - niektóre pary decydują się na prostotę i wybierają niezagrawerowane obrączki. Dla nich sama obecność obrączki jest wystarczającym symbolem miłości i związku.

Warto zaznaczyć, że wybór napisów na obrączkach jest bardzo indywidualny i zależy od preferencji pary. Najważniejsze jest, aby napisy odzwierciedlały ich uczucia, wartości i znaczenie, które ma dla nich małżeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium