gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
Indywidualne realizacje

Biżuteria na zamówienie

Decydując się na biżuterię na zamówienie, zrealizujesz z nami wszystkie swoje najśmielsze pomysły jubilerskie. Zapoznaj się z procesem przygotowywania tej unikatowej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii! Przekonaj się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Kreuj, projektuj, realizuj.

Biżuteria na zamówienie krok po kroku

KONCEPCJA I PROJEKT

Zapraszamy Cię do świata Luvy z Twoim własnym pomysłem. Może być on zaprezentowany w formie zdjęcia, rysunku czy innej wizualizacji. Gdy nie istnieje żaden pierwowzór, wspólnie stworzymy szkic Twojej idei na podstawie rozmowy i szczegółowego opisu koncepcji. Pierścionek zaręczynowy na zamówienie? Kolczyki? Unikatowa zawieszka? Podejmiemy się każdego zlecenia.

WYCENA PROJEKTU I REALIZACJI

Kiedy znamy już szczegóły koncepcji, wyceniamy projekt oraz końcowe dzieło, opierając się na jego przewidywanych parametrach. Na tym etapie ustalamy przybliżoną wagę złota czy też innego kruszca oraz rodzaj i wielkość wybranych dodatków do pierścionka na zamówienie czy innych wyrobów jubilerskich. Często zainteresowani wybierają konkretne kamienie, które nadają biżuterii charakteru.

Biżuteria na zamówienie

PROJEKT GRAFICZNY 3D

Tworząc wzór od podstaw, wykonujemy projekt graficzny 3D. Dzięki niemu klient może ocenić, czy właśnie tak powinna wyglądać realizacja jego zamysłu. Na tym etapie możliwe są jeszcze poprawki. To ostatni stopień samego projektowania, po którym przechodzimy do wykonania.

DRUK WOSKU 3D

Po akceptacji projektu drukujemy model z wosku. Na życzenie klient może zobaczyć gotowy wosk, z którego powstanie złota biżuteria. Woskowy model jest wiernym odwzorowaniem tego, co już niebawem wyjdzie spod ręki naszego jubilera.

Pierścionek na zamówienie

MAGIA JUBILERSTWA

Na ostatnim etapie pracy nasi eksperci — jubilerzy z wieloletnim doświadczeniem — zamieniają woskowy model w złote zawieszki, pierścionki, sygnety oraz wszystko to, co tylko zapragniesz stworzyć razem z Luvą!

Zapraszamy do wyruszenia z nami w tę niesamowitą podróż do świata indywidualnych, unikalnych projektów. Wypełnij formularz, przedstaw nam swój pomysł i stwórz swoją autorski projekt biżuterii na zamówienie - dla siebie lub kogoś bliskiego. Realizujemy przeróżne projekty: pierścionki zaręczynowe na zamówienie, kolczyki, obrączki i inne ozdoby.

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie

Zapraszamy do wyruszenia z nami w tę niesamowitą podróż do świata indywidualnych, unikalnych projektów. Wypełnij formularz, przedstaw nam swój pomysł i stwórz swoją autorski projekt biżuterii na zamówienie - dla siebie lub kogoś bliskiego. Realizujemy przeróżne projekty: pierścionki zaręczynowe na zamówienie, kolczyki, obrączki i inne ozdoby.

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie

Zaręczyny to doskonała okazja, by podarować swojej drugiej połówce coś niepowtarzalnego i wyjątkowego. Pierścionek zaręczynowy z sieciówki? Nuda i sztampa! Pierścionki zaręczynowe na zamówienie cechuje absolutna unikalność i oryginalność - zlecając nam wykonanie takiego projektu, ma się pewność, że drugiej takiej ozdoby nikt nie będzie mieć. Pierścionek zaręczynowy na zamówienie może nawiązywać swoim kształtem lub kolorem do wspólnych wspomnień lub koloru oczu wybranki. Obecnie w modzie są pierścionki z brylantem w kształcie łezki lub pierścionki z ozdobną, inkrustowaną kamieniami obrączką - można się zainspirować tymi trendami lub zaproponować coś w zupełnie innym stylu.

Pierścionki na zamówienie również na inne okazje

Nie tylko zaręczyny są dobrym pretekstem, by postawić na spersonalizowany pierścionek na zamówienie - wiele innych okazji to też ku temu dobre powody. Możemy wykonać imitację ulubionego, zagubionego gdzieś krążka lub zaprojektować wzór, idealnie pasujący do sentymentalnego pierścionka, odziedziczonego po prababci. W naszej pracy łączymy nowoczesne trendy z tradycją i klasyką, ale także uważnie słuchamy klientów i tego, jakie są ich potrzeby. Do pierścionków na zamówienie można wykorzystać kamienie szlachetne z prywatnej kolekcji lub innej biżuterii. Na ten pomysł wpadł książe Harry, który samodzielnie zaprojektował pierścionek zaręczynowy dla Meghan, umieszczając w nim dwa diamenty z kolekcji Diany Spencer. Również największy kamień w pierścionku ma ciekawą historię, bo został wydobyty w Botswanie, gdzie para spędziła wakacje.

Pierścionki na zamówienie czy gotowe z oferty marek biżuteryjnych?

Każde z tych rozwiązań - zarówno pierścionki na zamówienie, jak i gotowe produkty z asortymentu marek biżuteryjnych - ma swoje zalety. Mocne strony pierścionków na zamówienie to unikalność, oryginalność i możliwość personalizacji pod konkretny gust czy projekt. Gotowe pierścionki są dostępne od ręki, co docenią osoby, które szukają czegoś na już.

Biżuteria na zamówienie dla indywidualistów

Biżuteria na zamówienie to idealna propozycja dla osób, które ponad wszystko cenią sobie indywidualizm. Możemy zaoferować zaplecze i wszelkie potrzebne narzędzia, by zrealizowali oni wymarzony projekt pierścionka czy innej ozdoby - dla siebie lub na prezent. Biżuteria na zamówienie to także usługą, na którą warto postawić, gdy chcemy wykonać replikę ulubionej zagubionej biżuterii, dorobić brakujący kolczyk lub stworzyć projekt z nietypowego materiału, połączenia kilku metali lub oprawić ciekawy kamień (np. fragment meteorytu). Archiwalne zdjęcia przodków lub wizyta w muzeum może zainspirować do stworzenia projektu biżuterii na zamówienie. Wykonamy projekt na podstawie fotografii lub - jeśli nie ma takiego pierwowzoru - na podstawie uzyskanych od osoby zamawiającej informacji.

Biżuteria na zamówienie dla wybrednych

Nie zawsze gotowe wzory, jakie proponują marki jubilerskie, oddają w pełni to, co chcemy. Fance frezji można sprezentować biżuterię na zamówienie z jej ulubionym kwiatem, a sympatykowi obserwowania gwiazd jakiś kosmiczny akcent na pierścionku czy innej błyskotce. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium