gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
Indywidualne realizacje

Z Luvą zrealizujesz najśmielsze pomysły jubilerskie. Zapoznaj się z procesem przygotowywania tej unikatowej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii! Przekonaj się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Kreuj, projektuj, realizuj.

 

KONCEPCJA I PROJEKT
Zapraszamy Cię do świata Luvy z Twoim własnym pomysłem. Może być on zaprezentowany w formie zdjęcia, rysunku czy innej wizualizacji. Gdy nie istnieje żaden pierwowzór, wspólnie stworzymy szkic Twojej idei na podstawie rozmowy i szczegółowego opisu koncepcji.
WYCENA PROJEKTU I REALIZACJI
Kiedy znamy już szczegóły koncepcji, wyceniamy projekt oraz końcowe dzieło, opierając się na jego przewidywanych parametrach. Na tym etapie ustalamy przybliżoną wagę złota oraz rodzaj i wielkość wybranych dodatków. Często zainteresowani wybierają konkretne kamienie, które nadają biżuterii zupełnie inny charakter.
 

 

PROJEKT GRAFICZNY 3D
Tworząc wzór od podstaw, wykonujemy projekt graficzny 3D. Dzięki niemu klient może ocenić, czy właśnie tak powinna wyglądać realizacja jego zamysłu. Na tym etapie możliwe są jeszcze poprawki. To ostatni stopień samego projektowania, po którym przechodzimy do wykonania.
DRUK WOSKU 3D
Po akceptacji projektu drukujemy model z wosku. Na życzenie klient może zobaczyć gotowy wosk, z którego powstanie złota biżuteria. Woskowy model jest wiernym odwzorowaniem tego, co już niebawem wyjdzie spod ręki naszego jubilera.
 

 

MAGIA JUBILERSTWA
Na ostatnim etapie pracy nasi eksperci — jubilerzy z wieloletnim doświadczeniem — zamieniają woskowy model w złote zawieszki, pierścionki, sygnety oraz wszystko to, co tylko zapragniesz stworzyć razem z Luvą!

Zapraszamy w tę niesamowitą podróż do świata indywidualnie projektowanej biżuterii. Wypełnij formularz, przedstaw nam swój pomysł i stwórz swoją autorską biżuterię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium