gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
Regulamin promocji Walentynki 2024

Regulamin akcji promocyjnej "Walentynki 2024"

1. Akcja promocyjna "Walentynki 2024" zwana dalej Promocją trwa w dniach od 01.02.2024 do 14.02.204 do końca dnia, a jej organizatorem jest firma LUVA Sp. Z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Długa 27, 31-147 Kraków.

2. W ramach Promocji klienci mogą skorzystać z rabatu na zakupy w sklepie internetowym www.luva.pl oraz w salonach stacjonarnych Luva w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Promocją objęte są wybrane kategorie produktów.

3. Zniżkę w ramach Promocji można otrzymać podając podczas zakupów stacjonarnych kod rabatowy "iluvayou" lub wpisując go w koszyku w wyznaczonym miejscu podczas zakupów internetowych. Podczas składania zamówienia drogą mailową czy poprzez media społecznościowe organizatora także należy jasno wyrazić chęć skorzystania z promocji podając kod rabatowy.

4. Promocją objęte są wybrane kategorie produktów: obrączki złote, kolekcja Eternity, obrączki złote z karbonem, złote obrączki zaprojektowane w konfiguratorze Luva, pierścionki złote z kamieniami szlachetnymi. Promocją nie są objęte obrączki z platyny, obrączki karbonowe, obrączki z tytanem, srebrem, indywidualne zamówienia oparte o projekt 3D, obrączki expressowe 48h oraz zamówienia z krótszym czasem realizacji niż deklarowany dla każdego produktu.

5. Promocją nie jest objęta biżuteria na indywidualne zamówienie, wykonywana według projektu.

6. Promocja dotyczy pary złotych obrączek ślubnych, nie pojedynczej sztuki.

7. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, kodami rabatowymi, ulotkami, zniżką po zakupie pierścionka zaręczynowego Luva ani zniżkami pozyskanymi na targach ślubnych.

8. Promocja obejmuje tylko zamówienia złożone i opłacone w całości lub zaliczkowane w dniach trwania promocji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium