gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka
Regulamin promocji PROJEKT WIOSNA

Regulamin akcji promocyjnej "PROJEKT WIOSNA"

1. Akcja promocyjna "PROJEKT WIOSNA" zwana dalej Promocją trwa w dniach od 27.03.2024 do 04.04.2024 do końca dnia, a jej organizatorem jest firma LUVA Sp. Z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Długa 27, 31-147 Kraków.

2. W ramach Promocji klienci mogą skorzystać z rabatu na parę obrączek w sklepie internetowym www.luva.pl oraz w salonach stacjonarnych Luva w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Promocją objęte są wybrane kategorie produktów.

3.Promocją objęte są zamówienia obrączek ślubnych (para) zaprojektowane w narzędziu - "Konfiguratorze obrączek" dostępnym na stronie LUVA https://luva.pl/konfigurator#/configurator

Promocję naliczymy tylko na obrączki wykonane ze złota (dowolnej próby i koloru). Czas realizacji tych zamówień wyniesie 4 tygodnie.

4.Zniżkę w ramach Promocji można otrzymać podając przy zamówieniu kod rabatowy: "PROJEKTWIOSNA". Obniża ona cenę zamówienia o 10%. Kod rabatowy należy wpisać w notatce formularza, jasno przy tym komunikując chęć złożenia zamówienia na zaprojektowane w konfiguratorze obrączki. Podczas składania zamówienia osobiście w salonach stacjonarnych LUVA trzeba podać naszej obsłudze słownie kod rabatowy, wyrażając tym chęć skorzystania z rabatu przy zamówieniu. Podczas składania zamówienia drogą mailową czy poprzez media społecznościowe organizatora także należy jasno wyrazić chęć skorzystania z promocji podając kod rabatowy.

5. Cena obrączek zaprojektowanych w konfiguratorze ze względu m.in. na zmieniającą się cenę złota na giełdzie obowiązuje w momencie złożenia zamówienia. 

6. Promocja dotyczy pary złotych obrączek ślubnych, nie pojedynczej sztuki.

7. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, kodami rabatowymi, ulotkami, zniżką po zakupie pierścionka zaręczynowego Luva ani zniżkami pozyskanymi na targach ślubnych.

8. Promocja obejmuje tylko zamówienia złożone i opłacone w całości lub zaliczkowane w dniach trwania promocji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium