Celebrujmy lato! Wszystkie obrączki ślubne 15% taniej do końca sierpnia z kodem LATOZAKOCHANYCH zobacz
Próba złota - najważniejsze informacje
Próba złota - najważniejsze informacje

Obrączki najwyższej próby

Obrączki ślubne to symbol trwałości małżeństwa. Ich okrągły kształt symbolizuje niekończącą się miłość. Są one najtrwalszą pamiątką ślubną. Dlatego wybór obrączek LUVA to najlepsza decyzja na długie lata. Najwyższa jakość łączy się ze starannym wykonaniem. Najlepsze surowce to gwarancja ich trwałości. Codziennie dbamy, by nasze wyroby odpowiadały różnorodnym gustom naszych Klientów. Najnowocześniejsze technologie pozwalają na tworzenie wielu wzorów. Dzięki temu w sklepie LUVA każdy znajdzie swój niepowtarzalny produkt najwyższej jakości.

Szeroka gama kruszców

Miłość niejedno ma imię. Tak i obrączki ślubne mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. To Klient decyduje, który kruszec najlepiej spełni jego oczekiwania. Wykonujemy obrączki z najklasyczniejszego materiału – żółtego złota. Występuje ono w próbach 750, 585 oraz 333. Prócz tego oferujemy obrączki wykonane ze złota białego oraz różowego. Każdy z kruszców jest wyjątkowy i warto zapoznać się ze wszystkimi przed ostatecznym wyborem.

Obrączki z żółtego złota

Materiałem bazowym złotych obrączek LUVA jest złoto najwyższej próby 999,9. By podwyższyć ich wytrzymałość, używamy unikalnych dodatków stopowych. Wszystkie szerokości, profile i wzory łączy bezszwowość naszych produktów. Oznacza to, iż nie posiadają żadnych łączeń, które wpływałyby negatywnie na ich jakość, wygodę noszenia czy wygląd. Nie zmienia tego również nakładanie wzoru. Do tego celu używamy narzędzi diamentowych. Zapewnia to idealnie gładką powierzchnię obrączki. By zwiększyć odporność na zarysowania i zminimalizować wszelkie ślady użytkowania, poddajemy nasze obrączki operacji utwardzania. Dzięki niej są o 60% bardziej odporne na czynniki szkodliwe.

Obrączki z białego złota

Białe złoto, wybierane głównie ze względu na swoją barwę, jest tak naprawdę żółtym złotem z domieszkami innych metali, jak srebro, nikiel czy pellad. Dzięki temu uzyskuje nieco inne właściwości, np. większą twardość. W jubilerstwie na całym świecie stosuje się zabieg platerowania rodem obrączek z białego złota. Polega on na nanoszeniu na ich powierzchnię cienkiej warstwy rodu, dzięki czemu zyskują srebrzystą barwę i połysk. Naturalnym procesem jest jego ścieranie się z upływem czasu, co jest zupełnie naturalne. Obrączki takie odsłaniają wtedy swoją unikalną, słomkowożółtą barwę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium