gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem to oryginalny pomysł na ozdobę dla ukochanej na okazję oświadczyn. Ukształtowany przez naturę na swój indywidualny sposób szmaragd to jeden z najtwardszych i najcenniejszych minerałów na świecie. Niesie ze sobą energię piękna, miłości i harmonii. Należy do rodziny beryli, pierwiastków bardzo rzadkich, i stąd bierze się jego wyjątkowość. Doceniany przez miłośników luksusu i wyrafinowanej biżuterii stał się ponadczasowym symbolem jedynego w swoim rodzaju klejnotu. Na świecie można spotkać wiele kolekcjonerskich egzemplarzy tego minerału, które wartością i renomą dorównują najpiękniejszym diamentom. Trudną do opisania barwę szmaragdu określa się po prostu kolorem szmaragdowym. Cenili go sobie już starożytni Hindusi, Egipcjanie czy Inkowie. Dobrze znali oni jego magiczne właściwości, które uwalniają od wszelkich słabości aż do dziś. Kamień ten bywa ozdobą pierścionków zaręczynowych - sięgają po niego osoby, szukające czegoś bardziej oryginalnego niż pierścionek zaręczynowy z brylantem.

Niepowtarzalne pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem w złotej oprawie

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem niesie ze sobą obietnicę pomyślności i dobrobytu. Jego wyjątkowo głęboka zieleń nie jest przezroczysta. Szmaragdy mają w swojej strukturze naturalne, niewielkie inkluzje, które świadczą o ich naturalnym pochodzeniu - wprost z wnętrza Ziemi. Nadaje im to wyjątkowości - każdy taki kamień jest inny, czyli niepowtarzalny. Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem będą więc idealnym prezentem dla wyjątkowej kobiety - ich kolor potrafi zaczarować!

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem z żółtego lub białego złota

Proponujemy pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem wykonany z żółtego lub białego złota. Zebrane na tej podstronie szykowne propozycje - poza szmaragdem w centralnej części tej ozdoby - posiadają dodatkowo także ekskluzywne kamienie boczne, czyli brylanty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium