gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka

Pierścionek zaręczynowy z topazem

Pierścionek zaręczynowy z topazem to doskonała alternatywa dla innych, bardziej popularnych kamieni szlachetnych, na czele z pierścionkami zaręczynowymi z brylantem. Niezwykle cenny, dzięki swoim właściwościom, topaz to kamień szlachetny z grupy krzemianów. Jest bardzo twardy, ciężki i stosunkowo trudno dostępny. W jubilerstwie cieszy się popularnością, dzięki mnogości barw w jakich występuje w przyrodzie. Topazy niebieskie występują w przyrodzie niezwykle rzadko - najczęściej, aby uzyskać kamień o takiej barwie, podgrzewa się topazy bezbarwne. Największe złoża tego minerału znajdują się w Brazylii. W naszym asortymencie znajdują się pierścionki zaręczynowe z topazem w pięknej, błękitnej barwie, ale kamień ten występuje też w innych kolorach: bezbarwnym, zielonym, czerwonym, miodowym, sporadycznie różowym.

Oryginalne i stylowe pierścionki zaręczynowe z topazem

Pierścionki zaręczynowe z topazem to wyjątkowo piękne i oryginalne okazy biżuterii. Ich zachwycająca, lazurowo-niebieska barwa oczka od razu wydobywa z pamięci chwile spędzone na piaszczystym brzegu krystalicznie czystego morza. Może być to także barwa tęczówki wybranki, która otrzyma ten pierścionek zaręczynowy lub oczu dziecka. Niebieski kamień ma bogatą symbolikę. Przypisuje mu się właściwości kojące ale także moc pokonywania trudności życiowych. Niektórzy twierdzą, że pomaga się skoncentrować i skupić na absorbującej nas sprawie.

Pierścionek zaręczynowy z topazem z białego lub żółtego złota

Oferujemy niejeden pierścionek zaręczynowy z topazem - do wyboru są modele wykonane z białego lub żółtego złota. Złoto to kruszec, który nigdy nie wychodzi z mody, a ponadto wykazuje się wyjątkowo wysoką trwałością i odpornością na ewentualne zarysowania czy inne uszkodzenia. Złoty pierścionek zaręczynowy z topazem, już po uroczystości, można nosić na tym samym palcu, co obrączkę ślubną. Do pierścionka z białego złota, pasować będzie obrączka z białego złota, z żółtego żółte itd.

Pierścionek z topazem nie tylko na zaręczyny

Pierścionek z topazem to także doskonały pomysł na upominek na wiele innych okazji. Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny, rocznica ślubu lub po prostu bez okazji. Jeśli chodzi o symbolikę tego kamienia szlachetnego, chętnie mocowanego w klejnotach koronnych, to uosabia on siłę, a także przyciąga bogactwo, pomyślność oraz uznanie. Bez względu na to, czy ktoś wierzy w tę moc, pierścionkowi w topazem nie można odmówić efektownego wyglądu oraz ekskluzywności.

Pierścionek z topazem czy innym niebieskim oczkiem?

Pierścionek z topazem to oryginalny i przykuwający wzrok dodatek na różne okazje. Poza topazem także inne kamienie szlachetne mają piękną, niebieską barwę, a są to: tanzanit oraz szafir. Bardziej ekonomiczna opcja na każdą kieszeń to cyrkonia - duża, niebieska w otoczeniu mniejszych lub jedna bez żadnych dodatkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium