gwarancjaDożywotnia gwarancja
modyfikacjaMożliwość modyfikacji produktów
korektaKorekta rozmiaru
ubezpieczonaDarmowa i ubezpieczona wysyłka

Obrączki z brylantami

Obrączki z brylantami są czymś, czego szuka prawie każda kobieta. Brylant, czyli tak naprawdę oszlifowany diament, od setek lat jest synonimem kobiecej klasy i elegancji. Ta niezwykle luksusowa postać węgla słynie ze swojej niezniszczalności i odporności na warunki zewnętrzne. Jest zatem wspaniałym symbolem miłości łączącej małżonków, którzy od dnia ślubu będą tworzyć silną rodzinę. Obrączki z brylantami robią wrażenie nie tylko wizualne, ale także mają zaskakująco trafną symbolikę.

Eleganckie obrączki z brylantami lub kryształami Preciosa

Szukając w tej kategorii obrączek ślubnych, można wybierać pomiędzy eleganckimi obrączkami z brylantami lub też wybrać bardziej ekonomiczny ich wariant z kryształami Preciosa. Kryształy te od lat są niezwykle częstym dodatkiem biżuteryjnym. Ich blask jest równie mocny, co blask diamentów. Coraz częściej przyszłe pary młode szukają biżuterii, która wyrazi ich indywidualizm, zastępując obrączki stonowane właśnie propozycjami, zawierającymi dodatkowo kamienie szlachetne, jak brylanty lub też inne. W wielu modelach to właśnie kamienie grają pierwsze skrzypce i tworzą niepowtarzalny charakter danej obrączki.

Obrączka z brylantami jako symbol wiecznej miłości

Każda, widoczna na tej stronie obrączka z brylantami swoim blaskiem i chłodnym odcieniem dodadzą wykwintnego szyku i blasku wielbicielkom dodatków ze srebra i białego złota. Przygotowaliśmy w tym kolorze złota model obrączki z brylantami np. w kształcie sercem, połówką serca lub rzędem drobnych kamieni. Różne szerokości obrączek z brylantami i możliwość ich modyfikacji sprawiają, że swój idealny model znajdą tutaj zarówno kobiety poszukujące obrączek delikatnych i skromnych, jak również miłośniczki wzorów bogatych i charakterystycznych.

Obrączka z brylantem z białego lub żółtego złota

Niezwykle eleganckim i ponadczasowym wzorem jest obrączka z brylantem wykonana z żółtego złota. Diamenty i złoto to dwa elementy, które dodają kobietom pewności siebie i pozwalają im czuć się naprawdę wyjątkowo. W takim zestawieniu znajdziecie niejeden model obrączki z brylantem jednym, dużym, w centralnym punkcie tej biżuterii, ale też propozycje z rzędem kilku drobnych brylantów. Jesteśmy pewni, że miłośniczki blasku znajdą tutaj swój wymarzony symbol miłości i siły.

Obrączka z brylantami idealnym dopełnieniem pierścionka zaręczynowego

Obrączka z brylantami to oryginalna, przykuwająca wzrok propozycja, bardziej śmiała niż klasyczny, stonowany krążek ze złota bez żadnych kamieni szlachetnych czy kryształów. Decydując się na tak bogato zdobiony jej wariant, warto zastanowić się, czy będzie pasować do pierścionka zaręczynowego. Wiele kobiet po ślubie nosi na tym samym palcu pierścionek i obrączkę, dlatego zalecamy starannie przemyśleć ten temat, by te dwie ozdoby dobrze się ze sobą komponowały.

Obrączka z diamentem dla niej i gładka dla niego

Proponujemy stylowe zestawy, w których dla niej znajduje się obrączka z diamentem lub diamentami, a dla niego prosty krążek bez kamieni szlachetnych. Trend, by obrączki dla niej i dla niego, różniły się od siebie, jest coraz silniejszy. Coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie - zachęcamy do sprawdzenia naszej brylantowej kolekcji, bo może wśród widocznych na tej stronie modeli czeka twój ideał?

Obrączki z diamentami czy brylantami?

Wiele osób jest pogubionych w tym, czym różnią się obrączki z diamentami od tych z brylantami. Rozróżnienie jest proste - brylant to oszlifowany diament, innymi słowy diament formy okrągłej z pełnym szlifem brylantowym. Diament to wydobywany kamień, a po obróbce zamienia się w brylant. W mowie potocznej nazwy diament i brylant używa się wymiennie, jednak tak być nie powinno.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium